Jedinečná akce na prodlužování vlasů kvalitními evropskými vlasy. Šokující ceny prodloužení vlasů již od 5.000,- Kč !! DÁRKOVÉ POUKÁZKY DO KADEŘNICTVÍ


Prodlužování vlasů

            AKCE
PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ
ZA 100 PRAMENŮ VČETNĚ PRÁCE !!!

do 30cm -  5.000,-
do 40cm -  6.800,-
do 50cm -  8.800,-
do 60cm - 10.600,-

 

 

 

Modeláž nehtů

 

Modeláž nehtů - akce

Modeláž nehtů, gelové nehty, manikúra, p.shine - Momentálně akce na modeláž nehtů - k prodloužení řas je modeláž nehtů zcela zdarma!

Objednávky prosím na tel.: 222 934 224

Modeláž nehtů je v dnešní době pro mnoho žen již zcela běžná věc. Nejen, že modeláž nehtů zaručuje vždy upravené ruce, ale také výběr z velké škály barevných či třpytivých gelů, které si může klientka vybrat dle své fantazie, nebo příležitosti, na kterou si gelové nehty nechává vytvořit. Mnohé slečny, dívky či ženy si poprvé modeláž nehtů dopřejí na svou svatbu, řada z nich si ale modeláž nehtů udržuje i nadále. Doplnění gelových nehtů stačí jednou za 3-4 týdny.

Modeláž nehtů Vám zkrášlí ruce a budete působit upraveně. Pokud si nehty koušete, nebo je máte zdeformované (nemocí či úrazem) určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet kvalitní modeláž nehtů, ať již gelovou modeláž nehtů bez tipů anebo gelovou modeláž nehtů s tipy. Nabízíme Vám přes 80 fotek našich prací, které najdete pod tlačítkem "modeláž nehtů foto". Věřím, že každá z Vás si vyberete tu "svou".
Modeláž nehtů umožňuje výběr z mnoha barev, glitrů, ozdob, tvarů a stylu nehtů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Gelové nehty

Z vlastní zkušnosti doporučujeme modeláž nehtů gelem. Gelové nehty vypadají přirozeně a výsledek této modeláže nehtů je efektivnější.

Po úpravě gelových nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i do úpravy nehtů.

Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí (zvolit materiál a délku nehtů, tvar nehtu, styl úpravy a samozřejmě barvu finálního nalakování a doplnění ozdobami).

Péče o nehty

Aby ruce a nehty vypadaly vždy krásně, musíte o ně pečovat. Suché pokožce rukou dopřejte jemný peeling, masáž, výživu v podobě masek na ruce a nehty (stačí aplikace jednou týdně) a často používejte jemný krém na ruce a nehty.

Můžete vyzkoušet i parafinový zábal, pokožka se po ní viditelně zjemní a ruce v krátké době získají krásný a upravený vzhled.

Míváte-li často studené ruce, trpíte zřejmě špatným krevním oběhem, proto vyzkoušejte masáže. Začněte masáž u konečků prstů a krouživými pohyby postupujte k zápěstí. Takto promasírujte každý prst 3-4krát a pak přejdetě k tzv. roztírání rukou (můžete použít olejíček).

Modeláž nehtů a zdobení

Klientky si rády nehty zdobí bez ohledu na věk. Největší zájem je o květinové vzory. Mohou se zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) a zajímavým efektem je tzv. 3D efekt, kdy např. kytičky v naneseném gelu jakoby „plují“. I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel, aby typově seděl k vaší osobnosti.

Modeláž nehtů i zdobení nehtů je třeba přizpůsobit i povolání – ne vždy je vhodné pestré a nápadné zdobení nehtů. Jsou také typy žen, které chtějí působit co nepřirozenějším dojmem. Je důležité, abyste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti, zda vám to sluší či nikoliv. Modeláž nehtů lze provést i tak, aby působila zcela přirozeně.

Modeláž nehtů a věk?

Pro modeláž nehtů věk určitě hraje roli. Ženy do 30 let volí nejčastěji francouzskou modeláž nehtů různých barev. Ženy starší volí jemné pastelové tóny a v období plesové sezony vevodí barva červená a to i v období Vánoc.

Nejpopulárnějším tvarem nehtů jsou rovné špičky, starší ženy by měly volit nehty se špičkou spíše zakulacenou, ovšem záleží na tvaru ruky. Správná volba tvaru nehtů vám může změnit vzhled rukou, zejména opticky prodloužit prsty. Nechte si poradit od nehtové designérky.

Proč volit modeláž nehtů? Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte modeláž nehtů. Během hodiny Vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.

Modeláž nehtů - druhy

Nejznámější a nejpoužívanější jsou gelové a akrylové nehty, tedy akrylová a gelová technologie prodlužování nehtů. Výsledkem jsou pevné a přirozeně vypadající nehty. Modeláž nehtů na šablony, bez tipů je velmi oblíbená. Vaše nehty můžeme prodloužit bez použití lepidla, pouze uv gelem

Akrylové nehty - modeláž nehtů

Výhodou akrylových nehtů je, že rychle tvrzené nehty jsou pevnější. Naopak nevýhoda je, že akrylová modeláž nehtů není bezzápachová, jako modeláž nehtů gelem,  budete cítit nepříjemný silný zápach a jsou možné i alergické reakce (nedivte se, že manikérka použije roušku). V dnešní době jsou ale materiály čím dál šetrnější k našemu zdraví a již existují i akryly bez zápachu a bezprašnou technologií. Akryl se nehodí pro slabé a měkké nehty.

Gelové nehty jsou pružné, tenčí a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy určené pro modeláž nehtů jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví. Gelové nehty nevyvolávají alergické projevy kůže, jakými je např. atopický ekzém. U akrylové modeláže je tento projev velmi častý.

Gelové nehty napořád?

Gelové nehty se musí po první modeláž nehtů doplňovat. Četnost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu Vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláž nehtů mohou vaše nehty růst rychleji – při modeláž nehtů dochází zároveň k masáži prstů, což růst podporuje.

Gelová technika krok za krokem - modeláž nehtů

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled – vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

Prvním krokem pro modeláž nehtů je dezinfekce, odmaštění a zdrsnění nehtů a následné nalepení plastových tipů a jejich přepilování.

Poté se na nehty nanáší PRIMER (tekutina, zvyšující přilnavost materiálu). Na takto připravený nehet se nanáší první vrstva gelu (base) a vytvrdí se v UV - lampě na 2 minuty.

Následuje druhá silnější vrstva tzv. modelovacího gelu. Během nanášení této vrstvy tvarujeme C-oblouk (zesilujeme stresovou zónu) a opět vytvrdíme v UV-lampě na 2 minuty.

Poté manikérka vypiluje požadovaný tvar a odpráší nehty.

Nanesení třetí fáze gelu na lesk obnáší opět vytvrzení v UV-lampě.

Modeláž nehtů je v tomto okamžiku hotová a může se přistoupit k lakování či jinému druhu zdobení nehtů.

V dnešní době je spousta druhu zdobení nehtů: malování, akvarijní efekt (plovoucí zdobení v gelu), piercing, 3D zdobeni a jiné.

Modeláž nehtů a riziko?

Pokud modeláž nehtů provádí pofesionál není se čeho obávat. Riziko při modeláži hrozí v případě, že jej provádí laik nebo nejsou dodržována některá pravidla. Nebezpečím je hlavně pilování a zdrsňování samotného nehtu při první aplikaci (případně při úpravách, kdy se nehet ulomil a musí být nahrazen novým). Zdrsnění povrchu nehtu musí být prováděno jemně, opatrně, nesmíte pociťovat bolest.

Modeláž nehtů a poškození nehtové ploténky

Stačí opravdu chvilička a nehet je k aplikaci připraven, proto navštěvujte speciálně vyškolené manikérky a designérky, nepodstupujte modeláž nehtů u kamarádky, která to „umí“.
Může se stát, že si poškodíte nehtovou ploténku a narušíte celý nehet, mohou se vyskytnou i plísně a léčba je velmi bolestivá. Pokud je modeláž nehtů správně provedena je přírodní nehtová ploténka v pořádku – není výrazně ztenčená nebo poškozená.

Kdy nepodstupovat modeláž nehtů?

Trpíte-li plísní nebo kandididou.

Léčíte-li se antibiotiky a chemoterapiemi.

Těsně po provedení neodborné manikúry během které byla poškozena kutikula.


Kontaktní informace

B.U. STUDIO
Bubenečská 41
Praha 6 Bubeneč

Tel.: 222 934 224
Mob.: 721 883 863

bustudio@seznam.cz

Akce modeláž nehtů


Modeláž nehtů pouze za 490,- Kč a to včetně permanentní francie jakékoliv barvy. Doplnění nehtů jen 490,- Kč.

Prodlužování vlasů


Erotické povídky

Erotické povídky je možné přidávat, erotické povídky mnoha autorů.