Jedinečná akce na prodlužování vlasů kvalitními evropskými vlasy. Šokující ceny prodloužení vlasů již od 5.000,- Kč !! DÁRKOVÉ POUKÁZKY DO KADEŘNICTVÍ


Prodlužování vlasů

            AKCE
PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ
ZA 100 PRAMENŮ VČETNĚ PRÁCE !!!

do 30cm -  5.000,-
do 40cm -  6.800,-
do 50cm -  8.800,-
do 60cm - 10.600,-

 

 

 

Prodlužování info

Informace o prodlužování vlasů

Informace o prodloužených vlasech

  1. Na prodloužení vlasů se používají vlasy evropské, indické a asijské.
  2. Evropské vlasy mají jemnou strukturu a jsou vhodné pro prodloužení vlasů u žen, které mají své vlastní vlasy jemné. Indické a asijské vlasy mají hrubší strukturu, dostávají se k nám v barvených tónech. Nejčastěstěji je to blond, tmavě hnědá a černá.
  3. Blond vlasy mají mnohem menší životnost než vlasy v přírodních či tmavších odstínech. Odbarvený vlas je narušený ať se jedná o evropský, indický či asijský vlas.
  4. Nejméně kvalitní vlasy, jsou ty, které nejsou ve stejném vlasovém růstu, tzn. jsou pomíchané konečky s kořínkama. Některé tyto vlasy mají na sobě vrstvu silikonu, který je zjemňuje a zabraňuje zacuchání. Jakmile se silikon vymyje dojde nevyhnutelně k zacuchání vlasů.
  5. Největší poptávka je stále po blond vlasech.
  6. U nás pracujeme s evropskými a východoevropskými vlasy. Jelikož jsme i prodejci vlasů můžete si u nás vybrat z velkého množství vlasů přímo na provozovně. Východoevropské vlasy pochází ze států Ruska, Ukrajiny apod.
  7. Vlasy vám vydrží několik obnov (obnova - opětovné posunutí pramene bliže k hlavě) dle vaší péče a výběru vlasové kosmetiky.
  8. Metody, které u nás používáme - keratin, micro ring a trubičky.

Jak se starat o prodloužené vlasy, postup péče a ochrany prodlužovaných vlasů. Prodlužované vlasy a spoje je nutno ošetřovat následujícím doporučeným postupem. Pouze při používání výrobků vhodných na prodloužené vlasy s keratinovými spoji můžeme garantovat kvalitní a dlouhotrvající spoje.

1. ČESÁNÍ PRODUŽOVANÝCH VLASŮ

Na rozčesání prodloužených vlasů je vhodné použít široký, měkký štětinový kartáč. Důležité je, aby kartáč vlasy netahal a nevytrhával jak vlastní vlasy, tak i vlasy ze spojů. Doporučujeme začít s rozčesáváním tak, že vlasy pevně přidržíme a češeme konce, potom se rozčesává střední část a nakonec vlasy u kořínků. Nevhodné jsou klasické pevné kartáče a hřebeny, neboť ty se zaseknou ve spojích a hrozí vytržení vlasů. Pravidelně a důkladně rozčesávejte prodloužené vlasy doporučeným kartáčem.

2. MYTÍ PRODLUŽOVANÝCH VLASŮ ŠAMPONEM

Nejdříve prodloužené vlasy důkladně pročešte, potom namočte vlažnou vodou a aplikujte šampon. Používejte pouze šampon vhodny na prodloužené vlasy - s větším množstvím hydratačních slo. Běžné množství šamponu naneste na kořínky vlasů, konečky prstů jemně promasírujte krouživými pohyby po celé ploše hlavy. Tímto postupem očistíte jak přírodní vlasy, tak i prodloužené. Pěnou vytvořenou masáží u kořínků vlasů velmi jemně promasírujte střední délku a konečky vlasů. Dobře propláchněte vodou a v případě potřeby opakujte. Pamatujte, že čím více vlasů, tím důkladnější musí být oplachování. Prvních 48 hodin po aplikaci se vlasy nesmějí umývat, aby se spoje usadily. Běžně můžete vlasy umývat každý druhý den. To preventivně zabrání ukládání přírodních olejových složek na spojích, což může ovlivnit jejich kvalitu.

3. OŠETŘENÍ KONDICIONÉREM

Naneste na střední délku vlasů a konečky prstů jemně promasírujte. Nechejte pár minut působit a dobře opláchněte. Stejným způsobem můžete použít i ostatní výrobky na posílení kvality vlasů včetně bezoplachového kondicionéru. Velmi důležité je, aby se kondicionér nedostal ke spojům. I v tomto případě platí, že čím více vlasů, tím důkladnější musí být oplachování.

4. SUŠENÍ RUČNÍKEM

Po opláchnutí vytlačte přebytečnou vodu z vlasů. Ručníkem obtočeným kolem hlavy jemně vysušte přebytečnou vodu. Všechny tyto operace jak mytí šamponem, aplikaci kondicionéru a vysušování ručníkem provádějte jemně bez drhnutí pokožky a vlasů.

5. VYSOUŠENÍ A STYLING

Prodloužené vlasy můžete nechat volně uschnout nebo vysušit fénem. Při použití fénu doporučujeme zvolit nižší teplotu a měkký kartáč, suché vlasy je možno žehlit. Kudrnatý typ prodloužených vlasů se nedoporučuje česat ani fénovat. Nejlépe je nechat volně uschnout a rozdělit "pročesat" prsty rukou. Tím zachováte pravidelné zvlnění.

6. DŮLEŽITÉ INFORMACE

Před spánkem doporučujeme dlouhé vlasy stáhnout nebo stočit a zajistit gumičkou. To napomáhá předejít zapletení pramenů. Nikdy nespěte s mokrými vlasy. Některé prameny mohou vypadnout během prvních pár dnů, je to celkem běžné. Uschovejte tyto prameny, při další návštěvě je můžete opět aplikovat. Nesahejte zbytečně na keratinové spoje. Řada klientů má tendence si se spoji neustále "pohrávat" zejména v prvních dnech po aplikaci. Toto má za následek nadbytečné maštění a rozpadání spojů. Odbarvené vlasy se nesmí česat mokré, to má za následek jejich potrhání.

Objednávka na prodloužení vlasů

Stačí zavolat na tel. 222 934 224, domluvit se na konzultaci, kde proběhne výběr vlasů, počet a délka pramenů, barva. Samotné prodloužení vlasů je možné již 2. den po konzultaci !!

 

ODKAZ na náš specializovaný web.

Kontaktní informace

B.U. STUDIO
Bubenečská 41
Praha 6 Bubeneč

Tel.: 222 934 224
Mob.: 721 883 863

bustudio@seznam.cz

Akce modeláž nehtů


Modeláž nehtů pouze za 490,- Kč a to včetně permanentní francie jakékoliv barvy. Doplnění nehtů jen 490,- Kč.

Prodlužování vlasů


Erotické povídky

Erotické povídky je možné přidávat, erotické povídky mnoha autorů.